1399/4/23 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛ آغاز چهارمین دوره طرح مطالعه با طعم تابستان در مازندران چهارمین دوره طرح مطالعه با طعم تابستان به دلیل شرایط کرونایی در بستر فضای مجازی و با رویکرد آموزشی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به برگزاری ۳ دوره طرح «مطالعه با طعم تابستان» که در ۳ سال گذشته با هدف توسعه کتابخوانی در روستاها و مناطق محروم برگزار شد، از آغاز چهارمین دوره این طرح در بستر فضای مجازی و با رویکرد آموزشی خبر داد.

وی با بیان اینکه این برنامه از طریق صفحات اداره کل کتابخانه های عمومی استان در فضای مجازی منتشر می شود، اظهار داشت: در برنامه ریزی این طرح، رده های سنی مختلف و سلیقه های متفاوت در حوزه کتاب در نظر گرفته شده است و عناوینی گنجانده شده که هم پر مخاطب خواهد بود و هم کمتر به آن ها پرداخته شده است.

ولیپور افزود: تا پایان تابستان ویدئوهایی تهیه شده که با موضوعات قصه گویی برای کودکان و نوجوانان، آموزش داستان نویسی برای جوانان، آموزش کاردستی، رمان شناسی و مباحثی پیرامون شعر از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ منتشر خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با ابراز امیدواری نسبت به استقبال از این طرح، گفت: موضوعاتی که انتخاب شده مورد تقاضای بسیاری از مخاطبین و اعضای کتابخانه های عمومی و مورد علاقه جوانان بوده و این مسیر ادامه می یابد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991