مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مدرس، روز بزرگداشت مجلس را خدمت مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با صدور پیامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت دانشمند هسته ای کشورمان شهید محسن فخری زاده اعلام کرد: ملت امام حسین(ع) را گریزی از شهادت نیست.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از تمام مسئولان و دوستداران کتاب که در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با ارسال پیام و به صورت حضوری هفته کتاب را تبریک گفتند، به رسم ادب قدردانی کرد.
پیام آرزو ولی‌پور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت هفته بسیج؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی به مناسبت هفته بسیج، بر لزوم گسترش فرهنگ بسیجی در جامعه تاکید کرد و گفت: رسالت نهاد کتابخانه‌های عمومی با وظایف بسیج پیوند ناگسستنی دارند.
در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی؛
در هفته کتاب و کتابخوانی بخش تخصصی مازندران‌شناسی در کتابخانه ابن شهر آشوب ساری با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران افتتاح شد.
نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران:
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم در کنار کتابخانه سازی کتاب خوان زیاد داشته باشیم، گفت: ترویج کتاب و کتابخوانی کار مهمی است و کتاب‌ها را به خانه مردم ببریم.
استاندار مازندران در آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار:
استاندار مازندران در مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار استان، گفت: خلاقیت و نوآوری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران جای تحسین دارد.
با حضور استاندار مازندران؛
مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار استان مازندران با معرفی برگزیدگان حوزه کتابخانه‌های عمومی استان و منتخبین جشنواره رضوی با حضور استاندار مازندران برگزار شد.
در هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛
کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران در هفته کتاب و کتابخوانی با حضور در مرکز انتقال خون ساری به پویش «کتاب خون» پیوستند و با اهدای خون به نجات جان بیماران شتافتند.
در ادامه دیدارهای هفته کتاب صورت گرفت؛
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در دیدار با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی از تلاش و کوشش خالصانه کتابداران استان قدردانی کرد.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991