فهرست

اخبار شهرستان‌ها

باحضور خادمین و پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) در میاندورود؛

ویژه برنامه های دهه کرامت در کتابخانه های مازندران برگزار شد

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر مراسم تبرک جویی از پرچم حرم مطهر امام رضا (ع) با حضور خادمین و خادمیاران آستان قدس رضوی در میاندورود و ویژه برنامه های کتابخوانی در شهرستان های استان برگزار شد.

ه گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، همزمان با آغاز دهه کرامت کاروان خادمان و خادمیاران بارگاه ملکوتی ثامن الائمه و حاملان پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) در جمع دختران کتابخوان، کتابخانه ی عمومی امیرالمونین علیه السلام شهر سورک و عموم مردم، حضور یافتند و ویژه برنامه‌های کتابخوانی در سراسر استان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان و عموم مردم برگزار شد، خادمین آستان قدس رضوی به ذکر مدح و منقبت امام رضا(ع) پرداختند و این حضور معنوی خادمین به همراه پرچم، فضای خاصی به مراسم بخشید و مشتاقان امام رئوف با استقبال گرم از این حضور معنوی خادمین و پرچم گردانی، به اظهار ارادت به امام رضا (ع) پرداخته و نجوای درونی خود را با امام رافت و مهربانی در میان گذاشتند.

گفتنی است اجرای گروه سرود" دختران فاطمی " متشکل از اعضای کتابخانه عمومی آیت الله دارابکلایی، برپایی چایخانه رضوی، اهداء جوایز و اهدای تبرک امام رضا علیه‌السلام به حاضرین در جشن از برنامه های شاخص این برنامه بوده است .

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ