فهرست

اخبار شهرستان‌ها

طی هفته‌ی کتاب انجام شد؛

بازدید امام جمعه و فرماندار گلوگاه از کتابخانه‌ی شهید حسینعلی عظیمی

در هفته‌ی کتاب و کتابخوانی، امام جمعه و فرماندار گلوگاه به همراه مسئولین شهری از کتابخانه‌ی شهید حسینعلی عظیمی شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، حجّت‌الاسلام جلیل دماوندی، امام‌جمعه‌ی گلوگاه، مهدی داودی، فرماندار شهرستان، رئیس اداره‌ی آموزش‌وپرورش و سایر مسئولین شهرستانی، روز یکشنبه (28 آبان‌ماه 1402) با حضور در کتابخانه‌ی عمومی شهید حسینعلی عظیمی شهرستان، ضمن گرامیداشت هفته‌ی کتاب و تبریک این مناسبت به رئیس اداره‌ی کتابخانه‌ها، کارکنان و کتابداران گلوگاه، از بخش‌های مختلف این کتابخانه بازدید کردند.

حجّت‌الاسلام دماوندی، امام‌جمعه‌‌ی گلوگاه طی این بازدید، کتابخانه را قلب تپنده‌ی جامعه دانست و بیان نمود: جامعه‌ای که کتاب می‌خواند، نیاز نیست کل اتفاقات تاریخ را تجربه کند تا عبرت گیرد؛ بلکه با مطالعه‌ی کتاب و تاریخ از تجربیات و اتفاقات گذشته بهره برده و به عنوان چراغِ راه تصمیمات آینده‌ی خود استفاده می‌کند.

داودی، فرماندار شهرستان در این بازدید، ضمن تبریک انتخاب انجمن کتابخانه‌های عمومی گلوگاه به عنوان انجمن برتر استان اظهار نمود: یکی از رسالت‌های مهم و تأثیرگذار مجموعه‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان، ترویج و توسعه‌ی فرهنگ کتابخوانی و تسهیل امر مطالعه برای علاقه‌مندان بویژه دانش‌آموزان و دانشجویان شهرستان است.

مجتبیٰ دماوندی، رئیس اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان گلوگاه، در ادامه‌ی این بازدید، ضمن تقدیر از حمایت‌های امام جمعه و فرماندار، گزارشی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی ارائه داد.

گفتنی است طی این بازدید، بمناسبت هفته‌ی کتاب، امام جمعه و فرماندار چند جلد کتاب اهدا نمودند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ