فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در ادامه سفر شهرستانی انجام شد؛

بازدید مهدیان پور از کتابخانه های عمومی شهرستان‌های قائمشهر و سیمرغ

مهدیان پور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در ادامه سفر شهرستانی از کتابخانه های عمومی شهرستان‌های قائمشهر و سیمرغ بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح یکشنبه ۳۱اردیبهشت ۱۴۰۲ سکینه خاتون مهدیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با حضور در شهرستان قائمشهر و سیمرغ از کتابخانه های شهری و روستایی این دو شهرستان بازدید و با فرماندار سیمرغ دیدار و گفتگو کرد.

مهدیان پور در ابن بازدید یک روزه از کتابخانه های عمومی جمشید احمدی، شهید رستگار قادیکلا، شهیدان وطنی، مهندس حسین گران قراخیل و قائم آل محمد شهرستان قائمشهر بازدید و با کتابداران گفت و گو کرد.

در ادامه سفر با حضور در شهرستان سیمرغ با محمد حسین ذکریایی، فرماندار شهرستان سیمرغ دیدار و درخصوص پروژه افزایش بنا کتابخانه شهید کشوری این شهرستان گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اهمیت اتمام پروژه در این شهرستان به عنوان تنها مرکز فرهنگی این شهر افزود، کتابخانه فعلی سیمرغ برازنده مردم این شهرستان نیست و باید به ابن پروژه توجه بیشتر شود و اعتبار ویژه ای از سوی سازمان برنامه و بوجه و نهاد  های مرتبط اختصاص پیدا کند.

در ادامه، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از پروژه افزایش بنا کتابخانه شهید کشوری و بازدید و در کتابخانه این شهرستان با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ