فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی ؛

ارائه خدمات کتابخانه ای و مطالعاتی در غرقه اداره کتابخانه های عمومی ساری

همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی استان مازندران ، غرفه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری با هدف ارائه خدمات کتابخانه ای و مطالعاتی در محل نمایشگاه برپا شد.

به گزارش روبط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران ؛ علی زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری از حضور غرفه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساری در نمایشگاه بزرگ قرآن با محوریت معرفی منابع دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و در ادامه افزود: معرفی کتاب، مسابقه نقاشی، عضویت رایگان، پویش کتابخوانی ، جمع خوانی کتاب ، نشست کتابخوان و معرفی کتابخانه های عمومی شهرستان ساری از جمله برنامه های است که در غرفه برگزار میشود.
وی افزود: دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با بخش ویژه امام حسن عسکری(ع) در سه بخش فردی، گروهی و خانوادگی برگزار شد که در بخش فردی، هر فرد با توجه به گروه سنی خود، در بخش گروهی، گروه‌های مختلف دوستی، دانشجویی، صنفی و... و در بخش خانوادگی، تمام یا بخشی از اعضای یک خانواده (پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ) امکان شرکت در این دوره جشنواره را دارند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری گفت:  هدف از فعالیت این غرفه ترویج فرهنگ رضوی و ادای دین به ساحت مقدس حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام بوده و از عمده فعالیت های این غرفه، اهدای کتاب و شرکت در مسابقه می باشد. همچنین اجرای برنامه جمع خوانی کتاب ، نشست کتابخوان ، معرفی کتاب و ... نیز در طول نمایشگاه توسط کتابداران در محل غرفه انجام خواهد شد.

علی زاده در پایان یادآور شد: لازم به ذکر است در این غرفه مسابقه نقاشی جشنواره رضوی و نقاشی آزاد  برای کودکان 4 تا 11 سال با در اختیار قرار دادن منابع جشنواره به همراه اهدای جایزه به شرکت کنندگان نیز صورت پذیرفت.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور استاندار مازندران، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و دیگر مدیران کل استان، 27 فروردین افتتاح شد و تا 31 فروردین ادامه خواهد شد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ