فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه ها؛

بازدید سرزده امیری از کتابخانه های عمومی شهرستان نکا و میاندورود

هادی امیری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی در مازندران در بازدید سرزده از کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) شهر سورک، شهرستان میاندورود و کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) شهرستان نکا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، سه شنبه 22 آذر 1401 هادی امیری، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران بصورت سرزده از از کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) سورک شهرستان میاندورود و کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) شهرستان نکا بازدید کرد.

در این بازدید امیری ضمن دیدار با کتابداران این کتابخانه ها از نزدیک بامشکلات و مسائل آنان آشنا شده و درباره نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای گفتگو کردند.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران از زحمات کتابداران شهرستان تشکر نموده و بیان کردند: ایجاد فضای زیبا و مناسب و شاداب و دلپذیر در جذب اعضا به کتابخانه ها نقش مهمی خواهد داشت و مسئولین کتابخانه‌ها و روسای ادارات نسبت به این موضوع مهم توجه و اهتمام ویژه ای باید داشته باشند.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران در این بازدید با اعضا کتابخانه های دیدار و گفتگو داشت و دستوراتی جهت رسیدگی به نیازمندی های اعضا صادر کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ