فهرست

اخبار شهرستان‌ها

عصر امروز انجام شد؛

بازدید سرزده امیری از کتابخانه های عمومی شهرستان ساری

هادی امیری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی در مازندران در دومین هفته کاری خود در استان، بصورت سرزده از کتابخانه های عمومی شهرستان ساری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (چهارشنبه 16 آذر 1401) هادی امیری، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران با همراهی معاونین اداره کل بصورت سرزده از کتابخانه عمومی ابن شهر آشوب و کتابخانه عمومی آزادگان ساری بازدید کرد.

امیری ضمن دیدار با کتابداران و اعضای این کتابخانه ها از نزدیک بامشکلات و مسائل آنان آشنا شده و درباره نحوه ارائه خدمات کتابخانه ای گفتگو کردند و در پایان دستوراتی برای رفع آنها صادر کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران با تشکر از زحمات کتابداران مخصوصا کتابداران این دو کتابخانه از آنان خواست تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود هم در زمینه تامین منابع کتابخانه و روشهای اجرایی اداره کل را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند.

وی بیان کرد: ایجاد فضای زیبا و مناسب با تاثیرگذاری مستقیم در روحیه کتابداران موجب افزایش کارآیی شده و در جذب اعضا به کتابخانه نیز نقش مهمی خواهد داشت و مسئولین کتابخانه‌ها نسبت به این موضوع مهم توجه و اهتمام ویژه ای باید داشته باشند.

امیری بر ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی و رشد شاخص‌های کتابخانه‌ای تاکید کرد و گفت: ترغیب مردم به فرهنگ کتاب و کتابخوانی وظیفه‌ای است که جامعه را به سوی دانایی‌محوری سوق داده و رابطه تنگاتنگی با پیشرفت پایدار کشور در همه زمینه‌ها دارد.

گفتنی است در روز گذشته سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه های شهرستان گلوگاه وبهشهر نیز بازدید داشت.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ