فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سی امین دوره ی هفته کتاب؛

دیدار محسنی بند پی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت با کتابداران نوشهر

به مناسبت سی امین دوره ی هفته ملی کتاب، دیدار و نشست صمیمی نماینده محترم نوشهر،چالوس و کلاردشت با کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان نوشهر .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (28 آبان 1401) محمد علی محسنی بندپی، نماینده مردم شریف شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت با همراهی رستم زرودی، فرماندار نوشهر، جمعی از اعضای شورا و شهردار نوشهر با حضور در کتابخانه صاحب الزمان (عج) با کتابداران این شهرستان دیدار کردند.

محسنی بندپی در این نشست صمیمی با مشکلات کتابخانه های شهرستان و مطالبات کتابداران از نزدیک آشنا شد و دستوراتی به مقامات ذی ربط جهت رفع و پیگیری آن صادر کرد.

نماینده مردم شریف شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت از بخش های مختلف کتابخانه صاحب الزمان (عج) بازدید کرد و در جریان اقدامات و برنامه های فرهنگی این شهرستان قرار گرفت .

در پایان این دیدار محمد علی محسنی از کتابداران و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بپاس خدمات کتابخانه ای در امر پیگیری و تلاشهای مجدانه به بهانه هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار تجلیل کرد. فرماندار نیز در این دیدار مبلغ ۲ میلیون ریال جهت عضویت به کتابخانه این شهرستان اهدا نمودند.

گفتنی است در طول هفته روسا و مسئولین متعدد شهرستانی از کتابخانه شهرستان دیدار کردند و از زحمات کتابداران در کتابخانه های مختلف تجلیل کردند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ