فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رییس انجمن کتابخانه عمومی دابودشت:

جشنواره کتابخوانی رضوی راهکار مناسبی برای ترویج مطالعه است

رییس انجمن کتابخانه عمومی دابودشت گفت: جشنواره رضوی یکی از راههای گسترش فرهنگ کتابخوانی است که باید در بین همشهریان و مراجعین با تبلیغ گسترده و شایسته ، جهت شرکت در آن دعوت بعمل آید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، جلسه انجمن کتابخانه عمومی دابودشت با محوریت جشنواره رضوی برگزار شد.

ولی محمد فضلی ، بخشدار دابودشت و رییس انجمن کتابخانه عمومی با تاکید بر اهمیت موضوع کتاب و کتابخوانی اذعان کرد : جشنواره رضوی یکی از راههای گسترش فرهنگ کتابخوانی است که باید در بین همشهریان و مراجعین با تبلیغ گسترده و شایسته ، جهت شرکت در آن دعوت بعمل آید.

وی با اشاره به اینکه شهرداری و شورای شهر دو بازوی بزرگ و توانمند بخشداری در پیشبرد اهداف منطقه ای هستند ؛ از حضور شهردار و شورای شهر جوان و ساعی بخش اظهار امیدواری کرد که قطعا با تدابیر نیروهای تحصیلکرده و کارآمد در آینده ای نزدیک ، شاهد اتفاقات فرهنگی خوبی در منطقه ی دابودشت باشیم.

چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی کتابخانه عمومی دابودشت خصوصا بنر جشنواره رضوی ، اجرای طرح کتابرانه ، بازدید دوره ای پرسنل ادارات بخش ، دهیاران و شوراهای اسلامی منطقه از کتابخانه عمومی ، ارتباط با ادارات و مدارس بخش دابودشت جهت ارتقا مشارکت جشنواره رضوی و... از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بوده است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ