فهرست

اخبار شهرستان‌ها

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نکا

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نکا با محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سالن جلسات کتابخانه باقرالعلوم نکا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نکا با محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با ریاست فرماندار و حضور اعضای حقیقی و حقوقی  روز شنبه ۲۰شهریور ماه در سالن جلسات کتابخانه باقرالعلوم نکا برگزار شد.

عبدالجواد توحیدی مقدم  فرماندار و رییس انجمن کتابخانه ها در این جلسه گفت : جایگاه بلند امام هشتم (ع)در بین مردم ایران جایگاه ویژه ایست و جشنواره رضوی فرصت خوبیست برای شناساندن سیره این امام همام و ائمه معصومین و از کلیه کارکنان دولت و سازمانها و عموم مردم خواست در این مسابقه بزرگ کتابخوانی شرکت کنند.

در ادامه فاطمه السادات جعفری رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نکا نیز ضمن تشریح برنامه های فرهنگی مجازی در ایام کرونا و حرکت جهادی کتابداران در فضای مجازی گفت: کتابخانه های عمومی به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی تبدیل شدند و ارتباط کتابداران  با مخاطبان قطع نشد و این تلاش گران در هر شرایطی از وظایف خود کوتاهی نخواهند کرد.

وی افزود :یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در حال برگزاریست و از تمام سازمانها و اعضای انجمن انتظار داریم در این امر مهم فرهنگی ما را همراهی کنند تا بتوانیم همانند سال های گذشته در ترویج فرهنگی رضوی و معنوی خوب عمل کنیم .

اعضای انجمن نیز در این نشست در جهت برگزاری جشنواره رضوی قول همکاری موثر دادند و گفتند از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد و در کنار کتابخانه برای بهتر برگزار شدن این اتفاق مهم فرهنگی خواهیم ایستاد
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ