فهرست

تبريك

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران به مناسبت روز جهانی عصای سفید

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در پیامی روز جهانی عصای سفید را به کتابداران و اعضای روشندل کتابخانه‌های عمومی استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در متن پیام آرزو ولیپور به مناسبت روز جهانی عصای سفید آمده است:

به نام خدای بصیر

روز ۲۳ مهر، روز جهانی نابینایان و روز عصای سفید را به تمامی نابینایان به ویژه کتابداران نابینا و کم‌بینای شاغل در کتابخانه‌های عمومی، خانواده محترم‌شان و همه‌ اعضاء محترم نابینا و کم‌بینا تبریک می‌گویم.

کتابخانه‌های عمومی افتخار دارد با بهره‌گیری از دانش و توانمندی روشندلان، زمینه‌ی ارائه خدمات کتاب‌خوانی و فرهنگی به جامعه نابینایان را در کتابخانه‌ های عمومی سراسر استان و کشور؛ مهیا کرده است و از نهادهای پیشگام در این زمینه بوده‌ است.

در حال حاضر با تلاش و سعی روشندلان، بسیاری از آن مدارج علمی و مسئولیت های اجتماعی قابل توجهی را اختیار کرده اند که این مهم تذکری است مبنی بر اینکه محدودیت های جسمی، مانعی برای رسیدن انسان های ساعی به اهدافشان نیست.

به رسمیت شناختن افراد نابینا به عنوان اعضاء مفید و موثر جامعه و لزوم دستگیری از آنان در فرهنگ دینی و ملی ما اهمیت بسزایی دارد و امیدواریم این عزیزان بتوانند بیش از پیش در پیشبرد اهداف خود موفق باشند .

اینجانب این روز ارزشمند را به تمامی اين عزیزان، به خصوص همکاران عزیزی که در کتابخانه های عمومی مشغول فعاليت هستند و همه اعضای کتابخانه با آسيب بينايي تبریک عرض نموده و امید است در پرتو تعالیم اسلامی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بتوانیم در تعالی و پیش رفت این عزیزان و سرمایه های ارزشمند میهن اسلامی‌مان سهیم باشیم.