فهرست

تبريك

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران به مناسبت روز خبرنگار

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با صدور پیامی فرارسیدن ۱۷ مردادماه «روز خبرنگار» را به کلیه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور و استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی مازندران، در متن پیام آمده است:

هفدهم مرداد ماه که به پاسداشت شهادت "شهید محمود صارمی " روز خبرنگار نامگذاری شده فرصتی  است مغتنم ، برای تجلیل و قدردانی از انسان های فرهیخته ای که حرمت قلم و آگاهی را پاس داشته و تلاش و جزم خویش را در مسیر عدالت ، بازگویی حقیقت و بازتاب واقعیت به کار می گیرند.

تکاپوی این قشر فرهیخته با هدف اعتلای جامعه در همه عرصه ها ستودنی است و در عصر حاکمیت رسانه بر افکار و اندیشه ها، خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولین با استقلال در عمل، علاوه بر منعکس نمودن مشکلات و مطالبه گری حق مدارانه، با انعکاس خدمات صادقانه در نظام جمهوری اسلامی به سفیرانی امین مبدل گشته اند که در پیشبرد آرمان های انقلاب اسلامی نقش اساسی و تاریخی ایفا می کنند.

از این رو در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به شعار راهبردی «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» مزین شده است، رسالت خطیر خبرنگاری در راستای تحقق مستمر این مهم بیش از پیش در معرض آزمون قرار می گیرد و امید است با انگیزه متعهدانه ای که در خبرنگاران سراغ داریم، در مسیر روشن پیش رو با سرافرازی گام برداریم.
 
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت و خدا قوت به همه جهادگران این عرصه، بر اساس وظیفه سازمانی خود در یک نهاد فرهنگی، از همه خبرنگاران عزیز برای همکاری در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی به عنوان یکی از پایه های اساسی فرهنگ، کمال تشکر و سپاس را دارم.

آرزو ولیپور

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران