فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تبريك

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز نیروی انتظامی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در پیامی 13 مهر روز نیروی انتظامی را به فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر استان و به ویژه سردار مرتضی میرزایی فرمانده محترم انتظامی مازندران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی 13 مهر روز نیروی انتظامی را به فرماندهان، کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر استان و به ویژه سردار مرتضی میرزایی فرمانده محترم انتظامی استان مازندران تبریک گفت.

در این پیام آمده:

محضر برادر ارجمند سردار مرتضی میرزایی
فرمانده محترم انتظامی استان مازندران

با سلام و احترام
به یقین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مثابه یکی از نهادهای مهم و بنیادین اجتماعی و امنیتی دارای وظایف و ماموریت‌های خطیری در فرایند تامین امنیت پایدار و همه جانبه و مراقبت از آن است و پلیس امروز مظهر و نهاد عدالت و مبارزه با قانون‌گریزی و تعدی به حقوق دیگران است.

جایگاه نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، برقراری امنیت داخلی و تقویت احساس امنیت روانی برکسی پوشیده نیست و تحقق این وظیفه بزرگ در سایه اتکال به خدای متعال، اعتقاد راسخ به اصول، ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی به دست می آید.

روز نیروی انتظامی متعلق به بزرگ مردانی است که رمز بقاء و ثبات آنان ، طلب حیات طیبه در گمنامی و بی نشانی است. آنانی که اندیشه ناب خود را با عشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته و بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا ، توشه ای معنوی می‌اندوزند.

اینجانب ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، امید آن دارم که با اجرای برنامه های فرهنگی به ویژه بسط و گسترش کتاب و کتابخوانی و ترویج و توسعه نظم و انضباط اجتماعی در راستای اعتلای سطح آگاهی اقشار مختلف شهروندان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، در ادامه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران کما فی السابق در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) همواره پر صلابت، مصمم و موفق باشید.

آرزو ولی پور
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران