فهرست

اطلاعيه

طی پیامی صورت گرفت؛

دعوت سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

رضا حاجی پور نماینده مردم شریف شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس طی پیامی از آحاد شهروندان و عموم مردم برای مشارکت در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران؛ دکتر رضا حاجی پور نماینده مردم شریف شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در پیامی مردم شهرستان آمل را به شرکت در دوازدهمین جشنوارۀ کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام وی به شرح ذیل است:
زندگی ائمه معصومین (ع) بهترین الگو برای انسان‌هاست و مطالعۀ کتاب‌هایی که ما را هر چه بیشتر و بهتر با ائمه آشنا و به آن‌ها نزدیک کند، مطالعه‌ای مفید و سودمند محسوب می‌شود.
قطعاً آشنایی با سیرۀ رضوی و علوی در انتخاب درست سبک زندگی تأثیرگذار است؛ ضمن آنکه ما را به سمت مطالعۀ مفید رهنمون می کند. بی‌گمان این جشنواره هم از لحاظ کیفی در تغییر سبک زندگی می‌تواند موثر واقع شود و هم فرصتی را برای آشنایی بیشتر با سبک زندگی اهل‌بیت(ع) فراهم آورد.
دکتر رضا حاجی‌پور در پایان با دعوت از عموم مردم ولایتمدار و فرهنگ‌دوست و دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای شرکت در دوازدهمین دورۀ این رویداد عظیم فرهنگی عنوان کرد: مردم این دیار علوی با مشارکت بی نظیر خود همانند دوره‌های پیشین این جشنواره نشان خواهند داد که شیفتۀ امام رضا (ع) و سیره رضوی هستند.


رضا حاجی پور
 نماینده مردم شریف شهرستان آمل