فهرست

انتصاب

در جلسه شورای اداری اداره کل؛

سرپرست معاونت امور کتابخانه های عمومی مازندران معارفه شد

طی حکمی از سوی احمدوند معاون اداری مالی نهاد کشور، هابیل طهماسبی سرپرست معاونت امور کتابخانه‌ها و مشارکت‌ها کتابخانه‌های عمومی مازندران منصوب و در جلسه شورای اداری اداره کل معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران،(21 اردیبهشت ماه) در جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران که با حضور مدیرکل، شورای معاونین و همکاران ستادی برگزار شد، به پیشنهاد ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هابیل طهماسبی به عنوان سرپرست معاونت امور کتابخانه‌ها و مشارکت‌ها کتابخانه‌های عمومی مازندران منصوب و معارفه شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با قدردانی از زحمات و تلاش های علی جعفری سرپرست سابق معاونت امور کتابخانه‌ها استان، گفت: آقای جعفری با داشتن همزمان دو مسئولیت کار را زمین نگذاشتند و از همکاران واحد هم تشکر میکنیم که با ایشان همکاری داشتند و امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد.

آرزو ولیپور ضمن خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید معاونت امور کتابخانه‌ها، افزود: آقای طهماسبی از روسای خوب ما در استان بودند و سابقه خوب دارند.

ولیپور با اشاره به وضعیت کتابخانه‌ بعد از همه‌گیری کرونا، عضویت‌های جدید و حضور دانش‌آموزان را بخشی از نشانه‌های بازگشت شور و نشاط به کتابخانه دانست و انتظار داریم همه با تمام توان ویژه در این بخش تلاش کنند.

وی گفت: مجموعه کارکنان کتابخانه های عمومی استان، ستاد اداره کل و همینطور معاونت امور کتابخانه ها، مجموعه ای جوان، مبتکر و پویا هستند که تابحال منشأ اتفاقات بسیار خوب در راستای تعالی کتابخانه های عمومی بودند و امید است با توان و انگیزه در دوره جدید، با همراهی و همدلی، موفقیت های بیشتر و بهتر نصیب این مجموعه فرهنگی شود.
عكس های مرتبط :