فهرست

يادداشت و پيام

پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران به مناسبت روز عصای سفید

آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندارن به مناسبت روز عصای سفید طی پیامی به مدیرعامل کانون نابینایان استان ، همکاران و 116 عضو روشندل کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز عصای سفید به شرح ذیل می باشد .

بسمه تعالی
روشندلان بیدار دلانی هستند که خدای بزرگ را از درون می یابند و با او به نجوا می نشینند، فلسفه نامگذاری این روز، محترم شمردن حقوق اجتماعی نابینایان به عنوان عضوی از یک جامعه است، امیدواریم بتوانیم  با خدمت رسانی در حوزه کتابخوانی زمینه رشد و تعالی آنان را مهیا کنیم.
اعتقاد داریم با فعالیت های موثر در مراکز 3 گانه بخش نابینایان کتابخانه های عمومی در استان مازندران، میتوان لذت کتابخوانی را برای روشندلان عزیز عضو کتابخانه، میسر و طعم مطالعه را به کامشان شیرین کرد.
چشمان روشندلان، از کتاب نور خواهند گرفت و حضور در دنیای کتاب با آن جذابیت مطالعه با لمس بریل، آنها را به الگویی برای کتابخوانی و مطالعه تبدیل خواهد کرد.
اکنون در روز بیست و سوم مهرماه و روز جهانی عصای سفید، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تبریک و تهنیت این روز به یکایک شما همکارانمان و اعضای روشندلان کتابخانه های عمومی استان برایتان آرزوی موفقیت و کامیابی نموده و از درگاه خداوند سبحان برای شما تندرستی، بهروزی و سرفرازی مسئلت دارم.آرزو ولیپور
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران
عكس های مرتبط :