فهرست

گفت و گو

تاکید معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا؛

نقش جشنواره کتابخوانی رضوی در بهره گیری بیشتر از فضای معنوی معطر به وجود امام هشتم در کشور

معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، جشنواره کتابخوانی رضوی را در بهره گیری بیشتر از فضای معنوی معطر به وجود امام هشتم در کشور موثر دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، حجت الاسلام عبدالعلی گواهی، معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در خصوص برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، پیامی را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرد که متن آن بدین شرح است:

کتاب مایه آرامش روحی و فکری انسان است، کتاب جامعه ای را از جهل و بی خبری مبرا می سازد؛ به فرموده مقام معظم رهبری اهل کتاب و مطالعه از لحاظ معلومات و ذکاوت و هوشیاری نسبت به مردمی که با کتاب و مطبوعات انس نداشته باشند، تفاوت می کنند.

کتاب عامل انتقال فرهنگ و ارزشهای اصیل یک جامعه می باشد. از آنجایی که نهاد مقدس کتابخانه های عمومی در مازندران در حال برگزاری دهمین دوره این جشنواره ارزشمند رضوی می باشد، به عنوان یک خادم در عرصه مسائل فرهنگی کشور، به همگان توصیه میکنم به موضوعات مطرح شده در این جشنواره توجه نمایند و از کتاب های آن بهره مند شوند تا در بهره گیری از فضای معنوی معطر به عطر فرزندان موسی بن جعفر علیه السلام در کشور، مخصوصاً وجود منبع نورانی امام هشتم علیه السلام موفق تر باشیم.