فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فاطمه قنبری، نویسنده کتاب

نقد و بررسی کتاب لبخندی که گم شد در ساری

به‌ گزارش روابط‌عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، جلسه نقد و بررسی کتاب لبخندی که گم شد با حضور ابوذر علیزاده، رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان ساری، فاطمه قنبری نویسنده کتاب، ابراهیم باقری منتقد ادبی و خانواده شهید بزرگوار سید جواد اسدی در محل کتابخانه عمومی این شهرستان برگزار شد.

کتاب «لبخندی که گم شد» روایت زندگی شهید مدافع حرم «سید جواد اسدی» به قلم «فاطمه قنبری» و پژوهش «مرضیه پادیاب» که توسط ستاد کنگره سرداران، امیران و ده هزار و چهارصد شهید استان مازندران و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در ۱۰۰۰ نسخه و ۳۴۲ صفحه توسط انتشارات ساری به چاپ رسیده است.

در فهرست این کتاب از تولد، شهادت برادر، ورزش و پایگاه بسیج، سپاه، تعزیه، ازدواج و حفاظت، سوریه و شهادت و بازگشت مطالبی را می‌خوانیم.

این نشست به همت اداره کتابخانه های عمومی ساری و با همکاری حوزه هنری استان مازندران برگزار شد.

ابوذر علی زاده رئیس اداره کتابخانه های عمومی ساری با بیان اینکه دفاع مقدس گنجینه بزرگی است، گفت: این ذخایر ارزشمند از توانایی ها،ایمان، باور و تمامی ارزش هایی است که باید به دست آیندگان برسانیم.

وی کتاب لبخندی که گم شد را چراغ راهی برای نسل جوان خواند و اظهار کرد: این کتاب که به زندگینامه شهید مدافع حرم می پردازد می تواند چراغ راهی برای نسل های بعدی باشد .

علی زاده تصریح کرد: مقطع دفاع مقدس اوج افتخار، غیرت و شرافت ایران و ایرانی بوده است که این مهم تا زمان حال ادامه دارد و جوانان و مردم ایران همیشه و همه جا برای دفاع از کشور عزیزمان آماده هستند .

در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع حرم سید جواد اسدی تقدیر و قدردانی شد .
عكس های مرتبط :