فهرست

تازه‌ترين اخبار

با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه زیراب؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با فرماندار سوادکوه دیدار کرد

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه زیراب و بررسی آخرین وضعیت پروژه با فرماندار سوادکوه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، امروز (3 آذرماه) آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه زیراب و مشکلات کتابخانه ای این شهرستان با فرماندار سوادکوه دیدار و گفت و گو کرد.

ولیپور در این دیدار با گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم و در خدمت به مردم کوتاهی نکنیم.

وی با تاکید بر اجرای دقیق مصوبات، تصریح کرد: همه باید در روند اجرای کارها متعهد باشند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خواستار تعیین تکلیف هرچه زودتر زمین پروژه برای ساخت کتابخانه زیراب با همکاری نهادهای مرتبط شد.

وی بیان کرد: برای استفاده از ظرفیت اداره کل راه و شهرسازی استان در خصوص ساخت کتابخانه در طرح بازآفرینی شهری در بافت های فرسوده جلسات متعددی برگزار شد و منتظر هستیم هرچه زودتر به نتیجه برسد.

فرماندار سوادکوه نیز در این دیدار گفت: در بحث زمین کتابخانه جدید زیرآب ما مشکل تملک داریم که مشکلات شهرداری و ارشاد هم دست و پاگیر شده است.

عین اله طالبی با اشاره به اینکه هر یک از دستگاه ها درگیر و دار روند اداری هستند که این مهم به تاخیر افتاد، تصریح کرد: ساختمان فعلی کتابخانه زیرآب پاسخگو مراجعین نیست و ساختمان فرسوده شد.

سعید قلی‌نژاد شهردار زیراب نیز در این دیدار با اشاره به اینکه ما پروژه ای را کلنگ نزنیم که انتهایی آن معلوم نیست کی قرار است تمام شود، بیان کرد: اعتبار برای ساخت این پروژه ناچیز است و تکمیل آن امکان پذیر نیست.

وی افزود: کتاب و کتابخوانی و ساخت کتابخانه در زیراب برای شهرداری و اعضای شورا مهم است ولی قوانین کار رو گره انداخت .

در پایان این دیدار بر روند هرچه زودتر ساخت پروژه کتابخانه زیراب با همکاری دستگاه های مرتبط تاکید شد.
عكس های مرتبط :