فهرست

اخبار برگزيده

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران:

چهارمین دوره مجازی «بی نهایت» ویژه نوجوانان برگزار می شود

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران گفت: چهارمین دوره مجازی «بی نهایت» ویژه نوجوانان با مشارکت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو  ولی‌پور طی گفت‌وگویی اظهار کرد: چهارمین دوره مجازی بی نهایت ویژه نوجوانان با مشارکت نهاد کتابخانه های عمومی کشور به منظور غنی سازی برنامه‌های آموزشی و فرهنگی با معرفی و ترویج کتاب‌های خوب، برگزار می شود.

وی بیان کرد: این دوره ویژه نوجوانان دهه هشتاد(متولد ۸۰ تا ۸۷)، برای متوسطه اول ۲۰ مرحله و برای متوسطه دوم شامل ۳۰ مرحله است. محتوا به صورت مجازی و در قالب فایل‌های فیلم تدریس حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی و نیز فایل های متنی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران افزود: با شروع هر مرحله فایل فیلم و متن در اختیار شرکت کننده قرار می گیرد و باید به یک سوال مطرح شده پاسخ دهد؛ هر مرحله با آزمون تلفنی و کار عملی به پایان می رسد و در تمامی مراحل یک پشتیبان در مشهد همراه شرکت کننده بوده و در طی مسیر کمک می کند.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: با شرکت در دوره و تمام کردن مراحل، هر شرکت کننده با توجه به امتیاز کسب شده می تواند از جوایزی نظیر اسکان رایگان خانوادگی در مشهد مقدس، ده ها هدیه ارزشمند همانند لپتاب، دوچرخه، تبلت، گوشی، ساعت هوشمند، اردوی ویژه تفریحی در مشهد و بسته ویژه و متبرک رضوی بهره مند شود.

وی در پایان گفت: علاقه مندان برای ثبت نام رایگان در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر، می توانند تا ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ با عضویت در سامانه رویداد مجازی بی نهایت به نشانی https://bn.javanan.org/page/nhketab در این رویداد شرکت کنند.