فهرست

اخبار برگزيده

همزمان با هفته بسیج انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه کربلا

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران به مناسب هفته بسیج با مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، امروز(30 آبان) همزمان با آغاز هفته بسیج آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران و هیات همراه با سرهنگ مجیدرضا شعبانی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج یکی از دستاوردهای ناب انقلاب اسلامی است که به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی بنا شد و حافظ ارزش ها و میراث گرانبهای شهدای انقلاب و اسلام است.

ولیپور یکی از شاخص های مهم هر بسیجی را توجه به کتاب و کتابخوانی و تلاش در جهت رونق این فرهنگ اصیل دانست و ادامه داد: کتابداران کتابخانه های عمومی به عنوان افسران جبهه دانایی نقش تربیتی در جامعه ایفا می کنند.

وی تاکید کرد: تلاش مجاهدانه و جهادی و بسیجی کتابداران کتابخانه‌های عمومی در ایام شیوع ویروس کرونا نیز ادامه پیدا کرد و با استفاده از فضای مجازی در سطح جامعه تسری پیدا کرد.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا نیز در این دیدار از تلاش های مدیرکل و همکاران اداره کل کتابخانه های عمومی استان در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تشکر و قدردانی کرد.

مجیدرضا شعبانی بیان کرد: همه ما باید از تفکر و فرهنگ بسیجی که برگرفته از اندیشه ناب امام راحل هست خوب میراث داری کنیم و آن را به نسل های بعدی سینه به سینه منتقل کنیم.

وی ادامه داد: تحقق جامعه اسلامی در گرو تحقق استقرار دولت اسلامی است. تا ادارات، سازمان ها، دستگاه های اجرایی و نهادها در تدابیر، انتصابات، تصمیمات و اقدامات خود ، مجری احکام و مفاهیم اسلامی نباشند جامعه ما به سوی تعالی و آرمان خود پیش نخواهد رفت.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا گفت: مجموعه ادارات و مدیران و کارکنان دغدغه مند با کوشش و همت خود در حال خدمت رسانی هستند و ما قدردان زحمات بی شائبه همه عزیزان هستیم.

شعبانی بیان کرد: بصیرت افزایی و دانش افزایی از خصوصیات اصلی بسیجی است و کتابخانه های عمومی نقشی مهم در ارتقای بصیرت و دانش اجتماعی در جامعه ایفا می کنند.
عكس های مرتبط :