فهرست

اخبار برگزيده

صبح امروز انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با فرماندار و بازدید از کتابخانه‌های بابلسر

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی با فرماندار شهرستان بابلسر دیدار و گفتگو و سپس از کتابخانه‌های عمومی بابلسر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (17 شهریورماه) آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران به همراه معاونین و خانم داننده رئیس کتابخانه عمومی بابلسر با حضور در دفتر فرمانداری با اسماعیل حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران حمایت مسئولان از کتابخانه‌های عمومی را مهم ارزیابی کرد و گفت: امروزه وظایف کتابخانه های عمومی بسیار فراتر از امانت کتاب است و در بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان اثرگذار است.

ولیپور خواستار اهتمام بیشتر شهرداری‌ها در پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه‌های عمومی شد و افزود: امیدواریم بتوانیم با گسترش این فضای همکاری قدم‌های موثری در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه و افزایش فضای کتابخانه ای در سطح شهرستان برداریم.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام با برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته، سعی شده فعالیت‌هایی متناسب با اقتضای شرایط کرونایی در سطح استان و شهرستان انجام شود.

حسن زاده فرماندار بابلسر نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه، گفت: کتابخانه ها می توانند با ترویج مطالعه، در کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار باشند.

وی بیان کرد: بدون تردید یکی از اولویت‌های فرمانداری در حوزه فرهنگی حمایت از کتابخانه‌های عمومی است و در این بخش  آماده همکاری هستیم.

در پایان این دیدار علاوه بر تعیین تکلیف زمین اهدایی برای بدهی‌های شهرداری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران و معاونین از کتابخانه امیر پازواری ، شهید صالحی ، مرحوم محسنی هادی شهر و اسحاق درزیان بهنمیر بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت قرار گرفتند.
عكس های مرتبط :