فهرست

به همت اداره کل کتابخانه های مازندران انجام شد؛

عصر شعر «جان فدا» به یاد سردار دل‌ها در ساری

همزمان با سراسر کشور عصر شعر «جان فدا» با نام و یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همت اداره کل کتابخانه های مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، همزمان با سراسر کشور، عصر شعر «جان‌فدا» به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید، حاج قاسم سلیمانی و روز جهانی مقاومت، به همت اداره کل کتابخانه های مازندران و با همکاری محفل ادبی طالب و سازمان بسیج هنرمندان استان در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

در این محفل آیینی، جمعی از شاعران برجسته و انقلابی استان همچون امیر طاهری، نوروز رمضانی، معصومه بخشنده، حمید محمدی، احمد ایرانی نسب و علی جعفری سروده‌های خود را در وصف شخصیت و مقام رفیع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی قرائت کردند.

شاعران در این ویژه‌برنامه ضمن تاکید بر نقش تاثیرگذار شهید سلیمانی در عرصه‌های فرهنگی، عنوان کردند که همه ما آمده‌ایم تا شعر و شعور را در وصف بزرگ‌مردی به کار بگیریم که خود بخش بزرگی از ادبیات مقاومت و پایداری است.

نمایشنامه خوانی از سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی توسط سفیران کتاب نوجوان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که با استقبال خوبی همراه شد.
عكس های مرتبط :