فهرست

با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران؛

ذی‌حساب جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران معارفه شد

طی مراسمی با حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران و سرپرست اداره کل كتابخانه‌های عمومی استان مازندران، ذیحساب جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان معارفه شد.

به گزارش روابط اداره کل کتابخانه های مازندران، صبح امروز مراسم معارفه ذیحساب اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران با حضور سید اسماعیل هاشمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران، هادی امیری سرپرست اداره کل كتابخانه‌های عمومی استان و معاونین اداره کل برگزار شد و در این مراسم ضمن قدردانی از آقای اصغر اسپه‌لار، آقای عبدالرضا یعقوبی به عنوان ذی‌حساب جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران معارفه شد.

سرپرست اداره کل كتابخانه‌های عمومی مازندران ضمن تقدیر از زحمات آقای اسپه‌لار ذیحساب سابق اداره کل کتابخانه‌ها، بر تعامل، همکاری، همفکری و اهتمام در رفع مشکلات و موانع اعتباری و توجه به رعایت دقیق قوانین و مقررات تاکید کرد.

هادی امیری با اشاره به تعدد پروژه های عمرانی در کتابخانه های عمومی، توضیحاتی درباره منابع درآمدی مجموعه كتابخانه های عمومی ارائه کرد.

وی اظهار امیدواری کرد در کنار هم بتوانیم از مشکلات گره گشایی کنیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه مازندران در نرخ باسوادی و تحصیلات از رتبه های تراز اول کشور است، بیان کرد: می توانیم در اجرای پروژه ها با جابجایی ساختمان ها برای پیشبرد اهداف و فرهنگ استان کمک کنیم.

سید اسماعیل هاشمی با اعلام اینکه در چهارچوب قوانین در کنار دستگاه های اجرایی استان هستیم ذیحسابان را بازوان پرتوان مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: ذیحسابان بعنوان ناظران مالی دولت همانگونه که با تدبیر و بر مبنای قانون بر نحوه هزینه کرد و جذب اعتبارات نظارت می‌کنند، با حسن نیت و ارائه مشاوره های دقیق مالی و اعتباری،به بالندگی دستگاه‌ها و روانتر شدن ارائه خدمات نیز کمک می‌کنند.

در ادامه این مراسم با اهداء لوح سپاس از خدمات آقای اصغر اسپه‌لار تجلیل و آقای عبدالرضا یعقوبی بعنوان ذیحساب جدید اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران معارفه شد.
عكس های مرتبط :