فهرست

در بازدید سرپرست کتابخانه‌های عمومی مازندران از کتابخانه‌های قائم‌شهر ‌عنوان شد؛

تمام تلاش‌مان ارائه خدمات مناسب به مردم است

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران گفت: همه تلاش ما بر ارائه خدمات متناسب با وظایف و در شأن شهروندان عزیز متمرکز است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران، هادی امیری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران با هیئت همراه در جریان سفر به شهرستان قائم‌شهر از کتابخانه های عمومی جمشیداحمدی و وطنی شهرستان قائم‌شهر بازدید و با کتابداران و اعضای این کتابخانه ها گفتگو کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در این دیدار به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل کتابخانه های عمومی شهرستان پرداخت.

امیری ضمن قدردانی از تلاش کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان قائم‌شهر بر لزوم تنوع خدمات کتابخانه ای، استفاده از پتانسیل خیرین،دستگاه های فرهنگی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی تاکید کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران بیان کرد: توجه به برنامه های بخش کودک از پیگیری های و اولویت های اصلی ما در کتابخانه‌های عمومی است و باید تلاش کنیم تا فرزندان جامعه خود را با فضای مطالعه آشنا کنیم.

امیری با اشاره به اهمیت توجه به شاداب سازی و زیبا سازی و ارائه خدمات کتابخانه ای در خور و شأن اعضای کتابخانه ها افزود: همه تلاش ما بر ارائه خدمات متناسب با وظایف و در شأن شهروندان عزیز متمرکز است و زیبا سازی فضای کتابخانه ها در اولویت قرار دارد که ان شا الله به مرور زمان و به ترتیب اولویت پیگیری خواهد شد.
عكس های مرتبط :