فهرست

دعوت استاندار مازندران از مردم برای مشارکت گسترده در جشنواره کتابخوانی رضوی

استاندار مازندران مردم و کارمندان ادارات و دستگاه های اجرایی استان را به مشارکت گسترده در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت مجازی و مکتوب دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، احمد حسین زادگان طی گفت و گویی با اشاره به شروع جشنواره کتابخوانی رضوی  ضمن دعوت آحاد مردم فرهنگ دوست استان برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، از اقدام نهاد کتابخانه های عمومی برای برگزاری این جشنواره تقدیر کرد.

استاندار مازندران افزود: کتابخانه های عمومی با ایجاد بستری برای مطالعه و برگزاری برنامه های فرهنگی و دینی مانند جشنواره کتابخوانی رضوی به پویایی و نشاط جامعه در حوزه خواندن و کسب آگاهی کمک شایانی می کند.

حسین زادگان گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی تلاشی در خور تحسین و توجه برای انس گرفتن جامعه اسلامی با دانش و مطالعه و مصون ماندن از آسیب های اجتماعی و همچنین برجسته ساختن برکت وجود مقدس امام رضا(ع) و کریمان اهل بیت علیهم السلام در کشور عزیزمان ایران ترتیب داده است.

حسین زادگان تصریح کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی که به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سال های اخیر برگزار می‌شود، فرصت خوبی است تا علاوه بر پر کردن اوقات فراغت در ایام کرونایی، با زندگی و حیات اهل بیت(ع) آشنا شویم و خود رابه سبک زندگی رضوی نزدیک کنیم. امیدواریم شهروندان مازندرانی با شرکت در این مسابقات علاوه بر کسب دانایی و آگاهی گام های مهمی در زمینه معنوی و مادی بردارند.

وی بیان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی به عنوان یک رویداد عظیم فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه مفید و تبیین ابعاد زندگانی و سیره منور اهل بیت (ع) در میان عموم مردم، برگزار می‌شود و ضروری است دستگاه‌های استان در برگزاری باشکوه و شایسته این جشنواره از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنند.