فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت عید نوروز

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن سال نو و عید نوروز را به همکاران، کتابداران، اهالی کتاب و کتابخوانی و اعضای کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مازندران در پیامی، آغاز سال 1400 را به ملت شریف ایران به ویژه مردم فهیم و فرهنگی استان تبریک گفت.

در متن پیام تبریک آمده است:
بهار فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن و مجالی برای حرکت دوباره در جهت بهتر زیستن و بهتر ساختن است. بهار آغازی بر شکوفایی و بالندگی و نگاهی نو به زندگی بهتر است. بهار، نوید رویش و دمیدن روح حیات در کالبد طبیعت است.

در سالی که گذشت با اهتمام و همراهی مدیران، کارکنان و کلیه دست اندرکاران عرصه فرهنگی گامهای موثری در ارائه خدمت، افزایش سرانه فیزیکی کتابخانه ها، توسعه خدمات و افزایش سرانه مطالعه از طریق اجرای برنامه های فرهنگی متنوع برداشته شد که سبب افتخارآفرینی کتابداران در عرصه های ملی شده است.

زحمات و فداکاری کتابداران و دوستداران کتاب و کتابخوانی در سالی که گذشت مایه فخر و مباهات شده است.

با توجه به شرایط خاص کشور و بروز همه گیری ناشی از بیماری کرونا و نگرانی جدی در خصوص افزایش آلودگی ناشی از این ویروس شایسته است با رعایت تمامی نکات مرتبط با بهداشت فردی و اجتماعی به استقبال نوروز و سال جدید رویم که تحمل سختی‌ها و بهره‌گیری از فرصت‌ها نشان داده است که زندگی به سوی بهبود رهنمون می شود.

امید داریم که با فرا رسیدن نوروز و بهار، این رستاخیر با شکوه طبیعت که جلوه ای از قدرت خداوندی است، زیبایی و سرسبزی همه جا را فرا گیرد و زندگی دوباره و همراه با امید را برای مردم عزیز بهمراه آورد.

از خداوند بهار آفرین و طراوت بخش سالی سرشار از خیر و برکت و معنویت توأم باسلامتی، صحت و سعادت را برای همگان مسألت دارم، بی شک در پرتو عنایات الهی در سال جدید با برنامه ریزی و پشتکار دست در دست هم گامهای موثرتری در خدمت به جامعه هدف برخواهیم داشت و موجبات رضایت بیشتر حق تعالی و عیال الله را فراهم خواهیم ساخت.