اخبار ستاد


1398/7/24 چهارشنبه از سوی اداره کتابخانه های عمومی فریدونکنار انجام شد؛ اجرای طرح انس با کتاب انس با دانایی در یکی از روستاهای محروم فریدونکنار اداره کتابخانه های عمومی فریدونکنار طرح انس با کتاب، انس با دانایی را در ادامه طرح کتاب آباد در روستای کلاگرسرا فریدونکنار برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، پس از اجرای طرح کتاب آباد در 5 روستای فریدونکنار در تابستان 98، طرحی با عنوان « انس با کتاب، انس با دانایی» در روستای کلاگرسرا که یکی از محرومترین روستاهای این شهرستان است، با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شد.

ابراهیم نقدی بابایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی فریدونکنار در این رابطه اظهار داشت: طی این برنامه، کتاب هایی بصورت هدفمند به اقشار مختلف روستا اهدا شد و ویژه برنامه ای هم در مدرسه نجمه این روستا اجرا شد.

هدف از اجرای این برنامه، افزایش اعتماد به نفس در کودکان، ترسیم آینده ای روشن در سایه تلاش و مطالعه، استعدادیابی و شناساندن استعدادهای پنهان و تقدیر و تشویق دانش آموزان فعال و آشنایی با فعالیت های کتابخانه ای بوده است.

همچنین چند مسابقه فرهنگی جذاب، یک مسابقه نقاشی با موضوع اربعین و یک نشست جمعخوانی کتاب برای این دانش آموزان برگزار گردید.