متون عمومي
اخبار ستاد
بازدید گلوگاه

بازدید گلوگاه

بازدید گلوگاه
1398/3/8 چهارشنبه بازدید سرزده مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های عمومی گلوگاه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با همراهی معاونین و گروهی از کارشناسان ستادی بصورت سرزده از کتابخانه های عمومی گلوگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان عصر روز سه شنبه (98/3/7) با همراهی معاونین و گروهی از کارشناسان ستادی بصورت سرزده از کتابخانه های عمومی شهید عظیمی و مرحوم حبیبی روستای لمراسک گلوگاه بازدید کرد.

وی در این بازدیدها ضمن قدردانی از زحمات کتابداران برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را دارای وجوه مختلفی دانست که می تواند به عنوان نماد ترویج کتابخوانی در کتابخانه های عمومی در نظر گرفته شود.

ولیپور به بهسازی کتابخانه عمومی شهید عظیمی اشاره کرد و گفت: کتابداران با در اختیار داشتن کتابخانه های عمومی که اماکن مهم فرهنگی محسوب می شوند، ثروتی بزرگ دارند که امکان فعالیت های بنیادین فرهنگی را برای آنها مهیا می کند و گستردگی برنامه های کتاب محور هم ایجاب می کند که کتابداران در دام یکنواختی در محیط کار و روزمرگی دچار نشوند و خداوند را شاکریم که در مازندران ثابت کردیم با تنوع برنامه ها می توان اقدامات ارزنده ای انجام داد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این بازدید هم مانند دیگر بازدیدهای خود، بصورت جداگانه با کتابداران برای بررسی مشکلات و پیشنهاداتشان گفتگو کرد و طی صحبت هایی با برخی از اعضای کتابخانه ها در جریان خواسته های آنها هم قرار گرفت.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 262

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991