1398/1/19 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در کتابخانه عمومی چالوس: چشم انداز کتابداران و کتابخانه های عمومی، دانش افزایی عمومی و شکوفایی فرهنگ است مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه عمومی بقیه الله(عج) چالوس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، صبح امروز (98/1/19) از کتابخانه عمومی بقیه الله(عج) چالوس بازدید و با کتابداران گفتگو کرد.

وی در این بازدید با تاکید بر اینکه چشم انداز کتابداران و کتابخانه های عمومی، دانش افزایی عمومی و شکوفایی فرهنگ است، بیان داشت: ما در نهاد کتابخانه های عمومی خود را صاحب ثروت بی بدیل کتاب، بانی کتابخوانی و امانتدار کتابخانه هایی می دانیم که متعلق به مردم است و برای رساندن این ثروت بزرگ به مردم مدام در حال فکر و برنامه ریزی و تلاش و تکاپو هستیم.

ولیپور، ارتباطات گسترده کتابداران با همه اقشار جامعه از مردم و مسئولین را یادآور شد و گفت: اتخاذ راهبردهای صحیح فرهنگی در کشوری که ایدئولوژی دینی و نظام اعتقادی الهی و شیعی دارد بسیار حساس و دشوار است اما سرمایه های بزرگی هم دارد که فقط با دغدغه و مطالعه و برنامه ریزی و کار مداوم به سرانجام مطلوب خواهد رسید که در کتابخانه های عمومی مازندران این مهم را با وجود همکاران متعهد خود به حد شایسته ای رسانده ایم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با قدردانی از فعالیت های کتابداران شهرستان چالوس، از آنها خواست همواره خود را نیازمند مطالعه بیشتر، دانش افزون تر و تلاش موثرتر برای فرهنگ سازی عالمانه و گسترده تر در جامعه بدانند.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991