1398/3/13 دوشنبه فرماندار گلوگاه: جشنواره کتابخوانی رضوی یک ضرورت برای ارتقاء معرفت و اخلاق اجتماعی است فرماندار گلوگاه در پیامی تاکید کرد یکی از راه های اصولی معرفی سیره ائمه معصومین، برگزاری جشنواره های کتابخوانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام محمد رضا تباکی قلعه سری، فرماندار گلوگاه به مناسبت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جشنواره کتاب‌خوانی رضوی از بهترین فرصت ها برای شناخت بیشتر سیره ائمه اطهار(ع) و اهل بیت ایشان بویژه امام رضا (ع)، فرزند عزیز، برادر بزرگوار و خواهر گرانقدرشان است؛ نکته ای که در نهمین دوره جشنواره به چشم می آید اضافه شدن موضوع امام جواد(ع)  بوده که بسیار انتخاب دقیق و بجایی بود.

ائمه(ع) چشم و چراغ ملت ما هستند و هر کس به ایشان و زندگی ایشان رجوع کند هرگز دست خالی بر نخواهد گشت؛ امام رضا(ع) و امام جواد(ع) شخصیت دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی داشتند که امروزه نیازمند معرفی سیره آنها به مردم هستیم و یکی از راه های اصولی آن، برگزاری همین جشنواره هاست.

جشنواره کتابخوانی رضوی یک ضرورت برای ارتقاء معرفت و اخلاق اجتماعی است و نشان می دهد اگر قرن ها هم بگذرد، همچنان مشعل هدایت به دست معصومین است.

نوع رفتار ایشان با حکومت زمان خود و نحوه ولایتعهدی و حتی شهادت ایشان درس بزرگی برای ماست تا در خدمت رسانی به مردم، الگوهای رفتاری مناسب را برگزینیم.

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991