متون عمومي
اخبار ستاد
تقدیر عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا از آرزو ولیپور

تقدیر عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا از آرزو ولیپور
1398/2/9 دوشنبه به پاس حضور موثر فرهنگی در شهرستان سیل زده آق قلا؛ تقدیر امام جمعه آق قلا از مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه آق قلا به پاس حضور موثر فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در شهرستان سیل زده آق قلا، از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، عبدالحی آخوند میرزاعلی، مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت و امام جمعه آق قلا با ارسال لوح سپاس از آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به جهت حضور کاروان بهار مهربانی از کتابخانه های عمومی استان در شهرستان آق قلا و اجرای برنامه های فرهنگی برای مردم و بویژه کودکان این شهرستان سیل زده قدردانی کرد.

در متن لوح سپاس عبدالحی آخوند میرزاعلی به آرزو ولیپور آمده است:

بدون تردید خدمت صادقانه و خالصانه به همنوعان، مخصوصاً در شرایط سخت و بحرانی فرصت مغتنمی است که خالق یکتا به بندگان خاص عنایت می نماید و دلسوزی، تلاش و کوشش حضرتعالی در انجام خدمات فرهنگی به مردم شریف استان گلستان (شهرستان آق قلا) قابل ستایش است. بدینوسیله از زحمات شایسته و ارزشمند جنابعالی تقدیر و تشکر نموده، توفیقات روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 263

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991