1398/5/5 شنبه طی نشستی در دفتر مدیرکل؛ نحوه عملکرد برخی از کتابخانه های عمومی استان مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت با حضور برخی از روسای ادارات و مسئولین کتابخانه های عمومی استان، وضعیت کارکرد تعدادی از کتابخانه ها مورد نقد و بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، طی نشستی که صبح امروز(شنبه، ۵ مرداد ۹۸) در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ادارات شهرستان های رامسر، عباس آباد، نور، ساری، سوادکوه و بابل و جمعی از  مسئولین کتابخانه ها برگزار شد، وضعیت کارکرد کتابخانه های مد نظر مورد نقد و بررسی کارشناسانه قرار گرفت.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در خصوص نشست اظهار داشت: بازدید، نظارت و جلسات نقد و بررسی عملکرد، فرآیند مهم توسعه کتابخانه های عمومی و پیشرفت کتابداران در حرفه شان است و با تداوم این روش به دنبال کاهش نقص ها و افزایش کارآیی ها هستیم.
وی افزود: وجود جشنواره ها و برنامه های مختلفی که همراه با حرفه کتابداری در کتابخانه ها وجود دارد، این شغل را به حساسیت فرهنگی با ضریب بالا رسانده است و نقاط ضعف و قوت فراوانی به چشم می آید که با همفکری و همدلی میتوان راه تعالی را بهتر پیمود.
ولیپور، اجرای بهترین مدل مدیریت در تمامی کتابخانه های عمومی را دورنمای برگزاری این جلسات دانست و اذعان داشت: برای آنکه کتاب و کتابخوانی به عنصر مهم و خوش نقش و پرکاربرد محافل ایرانیان تبدیل شود، راه های نرفته بسیاری داریم که جدّیت در انجام این ماموریت خطیر را در بین همه همکارانمان دنبال می کنیم.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 388

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991