1398/5/14 دوشنبه جهت تقدیر از برگزیدگان شهرستان های آمل و نور؛ آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در آمل برگزار شد با حضور جمعی از مسئولان و کتابداران آمل و نور و همچنین شرکت کنندگان در جشنواره، آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز (دوشنبه 98/5/14) آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی جهت تقدیر از 26 نفر از برگزیدگان شهرستان های نور و آمل، با حضور جمعی از مسئولان و کتابداران در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

مرضیه فلاح کردآبادی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در این مراسم ضمن قرائت پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با بیان اینکه رشد مشارکت در جشنواره نهم نسبت به سال گذشته نشاندهنده نهادینه شدن این جشنواره در استان و عزم جدی در میان کتابداران برای عرض ارادت به امام رضا(ع) با استفاده از ترویج کتاب های این جشنواره است، اظهار داشت: شرکت 92 هزار نفر در این جشنواره در استان یعنی نفوذ فرهنگ رضوی در میان این جمعیت که یک کار فرهنگی با اصالت است و باید قدردان زحمات و تلاش های صورت گرفته بود.

وی افزود: همه افرادی که در این جشنواره شرکت کردند، به همان اندازه که از معارف این کتاب ها بهره بردند، رشد یافتند و برگزیده شدند اما حسب یک رقابت کتابخوانی، معیارهایی برای برگزیده شدن نیاز است که در این جشنواره هم، برگزیدگان معرفی می شوند و مورد تقدیر قرار می گیرند.

فلاح با بیان اینکه میزان مشارکت در جشنواره، ما را به یک گفتمان سازی فراگیر در استان خوشبین کرد، ابراز امیدواری نمود سال های آینده با عنایت امام رضا(ع) باز هم مخاطبین خود را افزایش دهیم و زائران کتابخوانی حضرت را افزایش دهیم.

گفتنی است اسامی برگزیدگان شهرستان های آمل و نور که در این جشنواره تقدیر شدند، بدین شرح است:

رضا خسروی ابراهیمی و نیما تسلیمی از آمل و سید مهدی جلالی از نور در بخش کودک؛ مسابقه نقاشی

مجتبی بابازاده، علی اصغر خدادوست و میلاد شریفی از آمل و علی حسینی، زهرا صیقل، رهبر شعبانی، آیدا مرزی و حسن داداش پور از نور در بخش نوجوان؛

سیده فاطمه زهرا شاه نوری، سیده خدیجه اسماعیل پور، بهاره احسانی، فاطمه کندلوئی، خلیل فریدی، سیده ملیحه رضوی، عیسی زاهدیان از آمل و یزدان کوزه گر کالجی، فرنگیس حسین نژاد، مریم طهماسب نژاد، صغری بقایی شیوا، جمیله قلی پور، علی داداش پور از نور در بخش بزرگسال؛

مهدی نورنژاد ونوش و فتح الله دیوسالار از نور در بخش خانوادگی.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 201

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991