1398/3/19 يكشنبه فرماندار نور: گنج های فراوانی در دل کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی نهفته است فرماندار نور در بازدید از کتابخانه عمومی شیخ فضل الله نوری، در جریان نحوه برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علی شادمان، فرماندار نور از کتابخانه عمومی شیخ فضل الله نوری بازدید کرد و از نزدیک در جریان چگونگی برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی قرار گرفت و کتاب های این سری از جشنواره را مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید با بیان اینکه ارزش کتاب بویژه کتاب هایی که مرتبط با مفاهیم دینی و اعتقادی هستند از هر گنج و جواهری بالاتر است و کسی که به دنبال سعادت است بایستی در زندگی خود زمان هایی را برای مطالعه کتاب های خوب اختصاص دهد.

فرماندار نور با بیان اینکه تمهیدات خوبی برای اجرای هر چه بهتر این جشنواره اندیشیده شده است، اظهار داشت: گنج های فراوانی در دل کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی نهفته است که امیدوارم با استقبال خوبی از سوی مردم همراه شود چراکه اندیشه انسان هایی که به مطالعه این کتاب ها می پردازند به مثابه یک ثروت عظیم برای شهر و کشورمان خواهد بود.

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991