1398/5/14 دوشنبه با برگزاری آئین اختتامیه صورت گرفت؛ تقدیر از 14 برگزیده جشنواره کتابخوانی رضوی در جویبار آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در جویبار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، با حضور جمعی از مسئولین، کتابداران، اهالی فرهنگ و شرکت کنندگان در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در جویبار، صبح امروز (دوشنبه 98/5/14) آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار برگزار شد و 14 نفر بعنوان برگزیده مورد تقدیر قرار گرفتند.

سید احسان موسوی تاکامی، معاون اداری مالی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در این مراسم ضمن قرائت پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با بیان اینکه اهتمام به شرکت در جشنواره های کتابخوانی، میزان فرهیختگی افراد را اثبات می کند، اظهار داشت: اگر این جشنواره منتسب به ائمه معصومین(ع) باشد، صرفاً مسئله کتابخوانی مطرح نیست بلکه یک عبادت و آئین مذهبی محسوب می شود.

وی افزود: مردم جویبار با استقبال خوب از جشنواره کتابخوانی رضوی نشان دادند که علاوه بر نام آوری در ورزش، در فرهنگ هم سرآمد هستند و نباید فقط بُعد قهرمانی و پهلوانی آنان را نگریست بلکه بایستی فرهنگی که موجب پرورش پهلوانان می شود را هم مورد توجه قرار داد.

موسوی با سپاسگزاری از تمامی کتابدارانی که در مدت اجرای جشنواره، تلاش های ستودنی داشتند، گفت: کتابداران در این مدت همچون خادمانی بودند که به استقبال زائران امام رضا(ع) می رفتند و آنها را از چشمه گوارای معارف رضوی سیراب می کردند.

اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان جویبار بدین شرح است:

 در رده سنی کودک، بخش نقاشی: مهدیس یوسف زاده و حسنا فریدی از کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو

در رده سنی نوجوان، بخش آنلاین: امیرحسین دلیلی از کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو، سید محمد اکبریان از کتابخانه حجه الاسلام اکبریان کوهی خیل و سمانه جعفری از کتابخانه مشارکتی میر عیسی هاشمیان روستای شورکا

در رده سنی بزرگسال، بخش مکتوب: محمد یوسف زاده از کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو

در رده سنی بزرگسال، بخش آنلاین: مریم کوهی از کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو، اکرم فلاحی از کتابخانه عمومی حجه الاسلام اکبریان کوهی خیل و مریم طاهر زاده از کتابخانه مشارکتی میر عیسی هاشمیان روستای شورکا.

و همچین برگزیدگان شایسته تقدیر:

رده سنی بزرگسال، بخش آنلاین: حاتمه علیزاده و مرتضی باقری

در رده سنی کودک، بخش نقاشی: حدیث رنجبر، نگار نصیری و رضا اسماعیلی

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 252

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991