1398/6/10 يكشنبه خبری تاسف برانگیز برای جامعه کتابداری مازندران؛ منیره گوران، کتابدار کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو جویبار درگذشت + پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران منیره گوران، کتابدار کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو جویبار پس از یک دوره مبارزه با بیماری سخت، درگذشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، منیره گوران، کتابدار کتابخانه عمومی شهید رضا کاکو جویبار پس از یک دوره مبارزه با بیماری سخت، شب گذشته (98/6/9) درگذشت.

به همین مناسبت، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران پیام تسلیتی را صادر کرد که در ادامه می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت سرکار خانم منیره گوران، از کتابداران پرتلاش و زحمتکش شهرستان جویبار، غمی بزرگ بر دلمان نشاند؛ او که یک دوره سخت را با بیماری گذراند، با دنیایی از آرزو و در اوج جوانی رخت سفر بر بست و با شنیدن صدای کاروان کربلا، به رحمت حق پیوست.

یاد شور و هیجان کار و دغدغه های حرفه کتابداری و فعالیت های دلسوزانه ایشان برای ترویج فرهنگ کتابخوانی، هرگز از خاطر ما نخواهد رفت و اخلاق و منش و مهر خانم گوران همواره بعنوان یک الگوی ماندگار برای ما خواهد ماند.

اینجانب، این مصیبت را به خانواده آن مرحومه، به همکارانش در شهرستان جویبار و به جامعه کتابداری استان تسلیت عرض می نمایم و آرامش و آسایش ابدی را در سایه رحمت باریتعالی برای همکار فقیدمان مسئلت دارم.

گفتنی است مراسم خاکسپاری، روز دوشنبه (98/6/11) ساعت 10 از منزل آن مرحومه برگزار می گردد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 515

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991