1398/3/18 شنبه نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی راهی برای تعمیق معرفت و بصیرت در جامعه است نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، علی اسماعیلی، نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پیامی صادر کرد؛ متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همانگونه که پیامبر گرامی اسلام(ص) در حدیث ثقلین فرمودند، ما دو یادگار ارزشمند از آن حضرت داریم و آن قرآن و اهل بیت(ع) است که برای بهره مندی حداکثری از هر دو باید در حد توان بکوشیم.

نشر معارف قرآنی و سیره اهل بیت(ع) در جامعه باید با شیوه های متنوع، روزآمد و جذاب برای نسل های جدید صورت پذیرد تا در مقابل سیل تهاجم فرهنگی به سد محکم معارف الهی مجهز باشیم و مسلماً برگزاری جشنواره ای با عنوان جشنواره کتابخوانی رضوی که با کتاب های خوب برای رده های مختلف سنی تدارک دیده شده، راهی برای تعمیق معرفت و بصیرت در جامعه است.

بدینوسیله از همه مردم عزیز دعوت می کنم تا با قدر دانستن این فرصت، به همراه خانواده در این جشنواره شرکت کنند و با مطالعه کتاب های خوب با موضوعات امام رضا(ع)، امام جواد(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع)، از برکات این مطالعه معنوی بهره مند شوند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه الکترونیکی کتاب ها به آدرس razavi.iranpl.ir و یا جهت دریافت امانی کتاب های مسابقه به کتابخانه های عمومی مراجعه کنند.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991