1398/7/4 پنجشنبه پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به دانش آموزان؛ کتابخانه ها را مانند مدارس و کتاب های غیر درسی را مانند کتاب های درسی تان بدانید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی به دانش آموزان از آنها خواست تا کتابخانه ها را مانند مدارس و کتاب های غیر درسی را مانند کتاب های درسی شان بدانند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با ارسال پیامی به دانش آموزان که در قالب برنامه هفتگی در مدارس استان توزیع شد، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، از آنها خواست تا کتابخانه ها را مانند مدارس و کتاب های غیر درسی را مانند کتاب های درسی شان بدانند.

وی با دعوت از دانش آموزان جهت عضویت در کتابخانه های عمومی، ابراز امیدواری کرد آنها با حضور در کتابخان هها و با کمک کتابداران با کتاب های جدید و مفید آشنا شوند و با کتابخوانی رشد یابند.

ولیپور همچنین در این خصوص اظهار داشت: همزمانی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس، یادآور حضور با معرفت دانش آموزان در جبهه ها و شور و شعور آنها در مقام دفاع از ارزش ها است؛ این موضوع اثبات می کند که تعلیم صحیح در کنار تربیت درست، انسان های بزرگ را می پروراند.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991