1398/5/24 پنجشنبه به میزبانی شهرستان قائمشهر برگزار شد؛ آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان های قائمشهر، سوادکوه و سوادکوه شمالی آئین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان های قائمشهر، سوادکوه و سوادکوه شمالی به میزبانی قائمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، روز چهارشنبه (98/5/23) آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان های قائمشهر، سوادکوه و سواد کوه شمالی به میزبانی قائمشهر برگزار گردید و طی آن از برگزیدگان این جشنواره که از رده های سنی مختلف بودند، تقدیر شد.

مرضیه فلاح، معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در این مراسم با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی بخاطر گره خوردن با اعتقادات مجموعه کارکنان نهاد کتابخانه ها، سبب انگیزه بیشتر در محیط کار شده است، اظهار داشت: همکاران ما در کتابخانه های عمومی به جشنواره کتابخوانی رضوی به مثابه یک عمل عبادی در محیط کار می نگرند و همین نگاه سبب موفقیت آن شده است.

وی افزود: رشد شرکت کنندگان در این جشنواره طی سال های گذشته همواره صعودی بوده و امیدواریم موج گسترده کتابخوانی که به راه افتاده، به فراگیری بیشتر بینجامد و آن را به یک هنجار اجتماعی تبدیل کند.

عمران عباسی، معاون فرماندار قائمشهر هم در این مراسم با اذعان به اینکه کتابخانه های عمومی در فرهنگ سازی ها بسیار موفق عمل می کنند، بیان داشت: کار فرهنگی به برنامه ریزی دقیق، ابتکار، ذوق و سلیقه، مخاطب شناسی و اجرای درست نیاز دارد که مدیران این نهاد، مسئولان کتابخانه ها و کتابداران ثابت کرده اند توانسته اند با تلفیق همه این ویژگی ها، اثرگذاری مثبت بر جامعه داشته باشند.

وی افزود: استقبال مردم از جشنواره کتابخوانی رضوی، موضوعی است که علاقه ذاتی مردم به کتابخوانی و عمق معنویت موجود در افراد جامعه را نشان می دهد و یکی از بهترین سیاست هایی بوده است که برای ترویج فرهنگ کتابخوانی تا بحال اجرا شده است.

گفتنی است از افراد ذیل به تفکیک شهرستان ها بعنوان برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شده است:

شهرستان قائم شهر:

علی درزی نیا، باقر احمدی ساروکلایی، رضا سلیمی، سید محسن حسینی، دیانا سفیدگران، منصور نوروزی، خدیجه همتیان، محمد مهدی گران،

غزل ملک زاده، سوگند سرین، امیرمحمد دایی زاده، فاطمه زهرا باقری فر، مهیار آقاجانی، مبینا امانی، ریحانه احمدی و حدیثه خدابخشی

شهرستان سوادکوه :

متینا قاسم پور، امیر محمد آبراهه، شقایق رهنما، شیرزاد نصرالله زاده، سیده شادی قریشی، لیلا شریف زاده و یاسین جعفری

شهرستان سوادکوه شمالی:

رضا عباسی و ستایش رضایی

 
تعداد بازديد اين صفحه: 175

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991