1398/3/9 پنجشنبه پیام فرماندار رامسر در خصوص نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی؛ جشنواره کتابخوانی رضوی بستری در جهت ارتقاء سطح کتاب خوانی و افزایش قدرت فرهنگی جامعه است محمد آزاد، فرماندار رامسر در پیامی مردم را به حضور در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام محمد آزاد، فرماندار رامسر، به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی کشورها، افزایش نرخ مطالعه و کتابخوانی در آن کشورها می باشد و در واقع جشنواره کتابخوانی رضوی بستری در جهت ارتقاء سطح کتاب خوانی و افزایش قدرت فرهنگی جامعه است.

با توجه به ایمان، اعتقاد و ارادتی که مردم ایران به ساحت مقدس امامان معصوم (ع) به ویژه حضرت امام رضا (ع) دارند، برگزاری چنین جشنواره هایی در فرهنگ سازی، رشد و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

برگزاری این جشنواره ها باعث گرایش کودکان و نسل جوان  به سوی الگوهای برتر شده و سبک زندگی رضوی را در میان خانواده ها  ترویج داده و امکان مناسبی را فراهم می آورد تا اعضای خانواده با دریافت خوراک فرهنگی مناسب، سطح دانش عمومی و فرهنگی خود را افزایش دهند؛ لذا از عموم مردم بویژه مردم فرهنگ دوست رامسر دعوت می کنم تا در نهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی شرکت نموده و حضور فعال داشته باشند.

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991