متون عمومي
اخبار ستاد
گزارش تصویری :
فرماندار بابلسر مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد؛
فرماندار بابلسر در پیامی از مردم بابلسر برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران گفت: باید در قصه واقعیت و حقیقت درون جامعه و مهارت زندگی اجتماعی را آموزش بدهیم و برای بهبود روابط اجتماعی استفاده کنیم.
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با بیان اینکه قصه‌گویی یکی از راه‌های انتقال مفاهیم به مخاطب است، گفت: کتابداران بخش کودک و نوجوان باید قصه‌گوی ماهری باشند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران:
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در آئین اختتامیه نخستین جشنواره ملی قصه گویی، برگزاری این جشنواره را بسیار مغتنم دانست.
با برگزاری آئین اختتامیه در ساری؛
نخستین جشنواره ملی قصه گویی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با برگزاری آئین اختتامیه به کار خود پایان داد.
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی کتابخانه های عمومی کشور خبر داد:
معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی کتابخانه های عمومی کشور گفت: در نظر داريم آموزش نظام‌مند قصه‌گويي را با بهره‌گيري از ظرفيت اساتيد مجرّب براي كتابداراني كه تا كنون موفق به آموزش در اين موضوع نشده‌اند؛ تعميم دهيم و برنامه‌ريزي هايي در اين خصوص انجام شده است.
دومین روز از اختتامیه اولین جشنواره قصه گویی با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد؛
دومین روز از اختتامیه نخستین جشنواره ملی قصه‌گویی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حالی برگزار شد که دبیرکل کتابخانه های عمومی کشور نیز از ساعات اولیه در مراسم حضور داشت و پای قصه گویی کتابداران نشست.
گزارش تصویری :
اولین روز مرحله نهایی جشنواره ملی قصه‌گویی در مازندران با شور و هیجان زیادی به پایان رسید و رقابت سختی بین قصه‌گویان در حال برقرار است.
معاون توسعه و ترویج کتابخانه‌های عمومی کشور
معاون توسعه و ترویج کتابخانه‌های عمومی کشور با اشاره به اینکه ما به دنبال کار موازی نیستیم، گفت: در نهاد کتابخانه‌ها ظرفیت نیروی انسانی داریم که نیاز به رویکرد حرفه‌ای دارند و اساس کار نگاه تکراری و موازی نیست و روند جشنواره قابل دفاع است.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 198272

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991