1395/12/6 جمعه

1395/12/6 جمعه
1395/12/5 پنجشنبه
1395/12/3 سه‌شنبه
1395/12/2 دوشنبه
1395/12/1 یکشنبه

 
1399/7/13 یکشنبه با موضوع نقش زنان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انجام شد؛ رونمایی از کتاب «ماه پنهان نمی‌ماند» آیین رونمایی از کتاب «ماه پنهان نمی‌ماند» با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، برخی از نمایندگان مجلس، فرماندهان سپاه، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران و مادران و همسران شهدا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، مراسم رونمایی از کتاب «ماه پنهان نمی‌ماند» امروز شنبه 12 مهرماه با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران ، حسین حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار،  تعدادی از نمایندگان مجلس، سردار کمیل کهنسال، سرهنگ مسلمی فرمانده سپاه کربلا، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، مسئولان استانی، مادران و همسران سرداران شهید دفاع مقدس در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در این دیدار گفت: نقش موثر زنان در هشت سال دفاع مقدس، امری انکارناپذیر و سرشار از ایثاری آگاهانه است. بانوانی که برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی به یاری رزمندگان سلحشور شتافتند و با ایثار و فداکاری وصف ناپذیری روحیه آنان را تقویت کردند و برگ های زرینی بر تاریخ رشادت های این مرز و بوم افزودند. 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نیز گفت: این کتاب سندی ارزشمند بوده که توسط جواد صحرایی رستمی به رشته تحریر درآمده است.
سمیه قاسمی طوسی افزود: نویسنده در فرایند تدوین این اثر برای ارائه تصویری واقعی از حضور حماسی بانوان مازندرانی در انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی، سراغ اسناد تاریخی رفته و هم با زنان، همسران و مادران سرداران و شهدای زیادی گفتگو کرده و خاطرات مستقیم این شیرزنان را در کتاب ذکر کرده تا ضمن ثبت در تاریخ در دسترس همه علاقه‌مندان باشد.
 
 این اثر با همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری به چاپ رسید.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991