فهرست

تسليت

پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران در پی درگذشت همسر محترم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نکا

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران طی پیامی، درگذشت همسر رئیس اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان نکا را به ایشان، خانواده‌ی وی و همکاران شهرستان تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب رحمت و آمرزش کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، متن پیام تسلیت و ابراز همدردی سکینه‌خاتون مهدیان‌پور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به فاطمه‌السّادات جعفری، رئیس اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان نکا بدین‌شرح است:

بِسْمِ‌اللهِ‌الرَّحْمٰنِ‌الرَّحیٖم
وَ بَشِّرِالصّٰابِرینَ الَّذینَ إِذٰا أَصٰابَتْهُمْ مُصیٖبَةٌ، قٰالُوا إِنّٰا للهِ وَ إِنّٰا إِلیهِ رٰاجِعونَ؛ اُولٰئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوٰتٌ مِنْ رَّبِّهِمُ وَ رَحْمَةٌ وَ ...!
و صبرکنندگان را بشارت ده؛ همان کسانی که چون بلا و آسیبی به آنان رسد، می‌گویند: ما مملوک خداییم و یقیناً به سوی او باز می‌گردیم؛ آنان {کسانی هستند که} درودها و رحمتی از سوی پروردگارشان {شامل حالشان می‌شود}! (156-157 بقره)

همکار گرامی، سرکار خانم فاطمه‌السّادات جعفری؛
مشیّت الهی بر این تعلق گرفته که در پی بهار فرحناک زندگی، خزانی نیز به انتظار بنشیند و این بارزترین فلسفه‌ی آفرینش در فراخنای بی‌کران هستی و یگانه راز جاودانگی خداوند یکتا است.

بدین‌سبب، با نهایت تأسّف، درگذشت همسر گرامیتان را به شما، خانواده‌ی محترمتان، همه‌ی نزدیکان آن مرحوم و مجموعه‌ی همکاران شهرستان تسلیت عرض نموده و از خداوند مهربان برای آن بزرگوار، علوّ درجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی به همراه سلامتی مسئلت دارم.

سکینه‌خاتون مهدیان‌پور،
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران