1398/12/29 پنجشنبه پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت فرا رسیدن بهار طبیعت و سال جدید آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به مردم فهیم ایران اسلامی به ویژه همراهان همیشگی کتابخانه های عمومی استان مازندران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به مناسبت فرا رسیدن بهار طبیعت و عید سعید نوروز سال 99 به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بهار با همه تلخی های اسفند فرا می رسد تا دیگر بار به یادمان بیاورد که حرکت دوار زندگی را مجالی برای ایستادن نیست. سفره های هفت سینی که میان توپ و آتش دشمن در زیر زمین خانه ها وقت آژیر های قرمز پهن شد امروز نیز گسترده می شود تا کودکان امروز هم تصویری از یک جنگ نابرابر را در فردای زندگیشان برای فرزندانشان نقل کنند.

پنجره توکل و امید را به روی سنبل های زندگیمان باز می کنیم تا از رویش در ایامی که سخت می گذرد خسته نشوند . ایران بار دیگر تصویری از یک عزم جدی برای ماندن در اقتداری به یاد ماندنی را به نمایش گذاشت . کلاس های درسی که در ایام دفاع مقدس تعطیل نشد در این روزها هم با تدبیر معلمان دلسوز و توانمند ایران گشاده ماند و پزشکان و کادر درمانی بیمارستانها و مراکز درمانی با دستان خالیشان حماسه آفریدند ؛ بسیج بار دیگر دلهای مهربان مردم را به هم گره زد و حرکت های هماهنگ برای مبارزه با سلاحی سرد را به نمایش گذاشت و چه تصویری از این زیباتر ...

اخرین سال دهه 90 را در کنار هم زندگی خواهیم کرد و شروعی امیدوار را مشق می کنیم . در روزهایی که خانه ماندن یک جهاد فردی برای مبارزه با شیوع ویروس کروناست , پیمانمان با کتاب ناگسستنی و نوید دانایی و بصیرتی افزون نصیب سالهای اتی عمرمان خواهد بود .

دوستانم و همراهان همیشگی کتابخانه های عمومی استان و کشور و اهالی کتاب و ادب و خبرنگاران عزیز را برای بودنهای همیشگی شان قدر می دانم و تبریکات و آرزوی بهترین اتفاق های زندگی را برایشان از خداوند متعال مسئلت دارم .

دوران کرونا به ما یاد داد که چقدر دیدار عزیزانمان نعمت بزرگی است . به ما درسی داد تا بدانیم شاکر کمترین داشته هایمان بودن سخت نیست . کرونا به ما آموخت از کنار لحظات به ظاهر ساده زندگی سهل نگذریم و امروز در آستانه سال نو برای همه مردم کشورم از کریم متعال می خواهم که امیدمان برای دیدارهای دوباره عزیزانمان هرگز ناامید نشود ...بهار مبارک

آرزو ولیپور

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مازندران

 
امتیاز دهی
 
 

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991