1398/9/3 يكشنبه از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی انجام شد؛ معرفی کتاب جنگ اقتصادی در جلسه شورای اداری مدیران مازندران در جلسه شورای اداری مدیران مازندران که با حضور استاندار و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد، کتاب «جنگ اقتصادی» معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح روز شنبه (98/9/2)، جلسه شورای اداری مدیران مازندران با حضور احمدی حسین زادگان، استاندار و رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد که طبق روال این جلسات، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ابتدای جلسه به معرفی کتاب پرداخت.

ولیپور در این جلسه کتاب «جنگ اقتصادی؛ تبیین دینی و تمدنی دشمن‌شناسی اقتصاد» را معرفی کرد.

این کتاب در چهار فصل توسط مجتبی حسنی و علیرضا تاجه‌بند با مقدمه سیدمهدی زریباف به رشته تحریر درآمده، گامی کوچک در جهت ترسیم و تبیین علمی ابعاد جنگ اقتصادی و ارائه راهکار و الگویی مناسب در جهت مقابله با آن و در نهایت نیل به اهداف انقلاب اسلامی است.

در این کتاب بیان می شود که تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، تکیه و اعتماد بر توان تولید داخلی چه از طرف مردم و چه از طرف دولت است؛ همچنین رفتن اقتصاد به سمت تولید داخلی به این گونه باشد که دولت و مجلس طوری برنامه ریزی کنند که دانشگاه های ما پژوهش را سرلوحه کار خود قرار داه و در خدمت صنعت باشند و تولید علم را افزایش دهند تا تولید رونقی بیش از پیش گرفته و به خارج از مرزهای خود محتاج نباشیم. صنعت تمام امکانات و تجهیزات مورد نیاز کشور را در خود کشور با استفاده از پتانسیل جوانان تولید کند تا هم مقابله با جنگ اقتصادی باشد و هم بیکاری برطرف گردد.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991