1398/8/14 سه‌شنبه در جشنواره کتابیاران مازندران انجام شد؛ تقدیر از آرین غلامی بعنوان دانش آموز قهرمان مبارزه با استکبار جهانی در جشنواره کتابیاران مازندران از آرین غلامی بعنوان دانش آموز قهرمان مبارزه با استکبار جهانی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در جشنواره کتابیاران مازندران که به مناسبت روز دانش آموز برای قدردانی از کتابیاران استان برگزار گردید، از آرین غلامی، قهرمان مازندرانی شطرنج جهان بعنوان دانش آموز قهرمان مبارزه با استکبار جهانی تقدیر بعمل آمد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در این بخش از برنامه، در این خصوص اظهار داشت: حضور با بصیرت دانش آموزان در ادوار مختلف تاریخ و در برهه های حساس انقلاب اسلامی ایران، همواره سرنوشت ساز و درس آموز بوده است؛ روز 13 آبان مخلوق همین حضور آگاهانه و شجاعانه نوجوانانی است که با اتکال به قدرت لایزال الهی، اعتقادات خود را در مشت های خود محکم گرفتند و با قدرت و قاطعیت بر دهان استکبار کوبیدند و در این راه از جاری شدن خون و نثار جانشان هم نهراسیدند.

وی افزود: در آن روزها، حاصل پافشاری بر آرمان ها و باورها، پیروزی انقلاب اسلامی و باز شدن راهی برای تربیت نسلهایی شد که مبارزه با استکبار جهانی را تا دستیابی به قله های جهانی، باور قلبی خود می دانند و بر اساس آن رشد یافته اند.

ولیپور اینطور ادامه داد: این روزها، قهرمانان نوجوانی داریم که در اوج نبوغ و استعداد ورزشی، عطای قله های افتخار جهانی را به لقای باورهای خود می بخشند و با نمایش بصیرت انقلابی خود در عدم مواجهه و رقابت با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس، خشم استکبار جهانی را بر می انگیزند و امروز دانش آموز نوجوانی مانند آرین غلامی همچون ستاره ای درخشان در آسمان نظام جمهوری اسلامی می درخشد و  نام او دشمنان ابرقدرت را در عرصه شطرنج سیاسی دنیا، مات و مبهوت می کند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پایان خاطرنشان کرد: شایسته می دانم از آقای غلامی به مناسبت روز دانش آموز و در جشنواره کتابیاران مازندران بعنوان یک الگوی حقیقی قدردانی و برای او در تمام مراحل زندگی صحت و سلامت و موفقیت آرزو نمایم.

 [PageVisit]

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991