1398/4/13 پنجشنبه به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) برگزار شد؛ ویژه برنامه دختران کتابخوان؛ دیدار صمیمانه دختران برتر عضو کتابخانه ی استان با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، از مشاوران کودک و دختران برتر عضو کتابخانه تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، صبح امروز، (پنجشنبه، 98/4/13) نشستی در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد که به مناسبت روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر، از 2 مشاور کودک مدیرکل و برخی از دختران برتر و فعال کتابخانه های استان بویژه 3 نفر از اعضای فعال کتابخانه عمومی شهرستان سیل زده سیمرغ تقدیر شد.
آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست که با عنوان «دختران کتابخوان» برگزار شد، اظهار داشت: دختران مظهر مهر و محبت و عطوفت هستند و دنیای هر خانواده ای را زیباتر می کنند؛ دختران بعنوان دختر و یا خواهر، نقشی را ایفا می کنند که لطافت را در روابط خانوادگی افزون و مودّت و رحمت را بیشتر می کند.
وی افزود: روز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) را روز دختر نامیدند؛ شخصیتی که همچون فرستاده ای از طرف خداوند بود که برای دختران برای همه زمان های بعد از خود، الگو شود و اکنون به برکت وجود این دختر و خواهر اهل بیت(ع)، بارگاه او محل آرامش قدسیان و جایگاه صفای دل بندگان است.
ولیپور ضمن تبریک ویژه به همین مناسبت، گفت: از خداوند متعال تمنّا دارم، شما را که سرشار از نجابت و پاکی و استعدادهای درخشان هستید، در مسیر موفقیت، ثابت قدم بدارد و در راه ویژگی های اخلاقی و اعتقادی حضرت معصومه(س)، رهنمون سازد؛ همچنین از شما سپاسگزارم که گام های بلندتان به روشنای آینده را در کتابخانه های عمومی بر می دارید و کتابخوانی را پیشه خود قرار داده اید.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خطاب به مهدیه رجایی فر و فاطمه بلباسی، فرزندان شهدای مدافع حرم و مشاور کودک مدیرکل، ضمن سپاسگزاری از همه فعالیت های موثری که در راستای اعتلای بخش کودک کتابخانه ها در جایگاه «مشاور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در امور کودکان» داشته اند، بیان داشت: از خدا می خواهم همانگونه که پدر بزرگوارتان را در مسیر دفاع از حرم حضرت زینب(س) تا مقام شهادت هدایت کرد، شما را هم که که دل در گرو این راه نورانی دارید، در دفاع همیشگی از ارزش ها و ویژگی های اخلاقی و اعتقادی صاحب حرم مقدس قم، هدایت کند.
وی با قدردانی از 3 عضو کتابخانه عمومی سیمرغ که حتی سیل هم آنها را از کتابخانه جدا نکرد، گفت: کتابخوانی سد مستحکم و دژ شکست ناپذیری است که برای خود ساخته اید و هیچ سیل ویرانگری از دوران پرتلاطم زندگی نمی تواند آن را در هم بشکند، خوشحالم از اینکه این راه را با جدیت و پشتکار انتخاب کرده اید.
اسامی نفراتی که در این نشست مورد تقدیر قرار گرفته اند، بدین شرح است:
فاطمه بلباسی، فرزند شهید مدافع حرم، محمد بلباسی و مشاور مدیرکل کتابخانه های عمومی در امور کودکان
مهدیه رجایی فر، فرزند شهید مدافع حرم حسن رجایی فر و مشاور مدیرکل کتابخانه های عمومی در امور کودکان
غزل شاکری، محقق و پژوهشگر استانی از شهرستان نکا
مهرانا آهنگری، عضو تیم ملی فوتسال بانوان از شهرستان نکا
آرمیتا جلیلیان، کتابخوان نمونه کشوری و فعال در حوزه های کتابخوانی و ورزش از شهرستان بابلسر
یاسمن محمدنژاد، منتخب جشنواره کتابخوانی رضوی و فعال در حوزه قرآنی از شهرستان بابلسر
نرگس محمدی، کتابخوان برتر شهرستان و از خانواده های سیل زده شهرستان سیمرغ
سیده نیکا میرقنبریان، ورزشکار برتر استانی و از خانواده های سیل زده شهرستان سیمرغ
ناهید محسنی، فعال در حوزه های هنری و نقاشی و حائز رتبه برتر دانش آموزی و از خانواده های سیل زده شهرستان سیمرغ
آیدا علیجانی، فعال در حوزه ورزش و حائز رتبه کشوری از شهرستان قائمشهر
بهار هاشم پور، فعال در حوزه ورزش از شهرستان قائمشهر
حنانه نعمت تبار، فعال در هنرهای طراحی و خوشنویسی از شهرستان بابل
فاطمه خلیلی پی چا، فعال در موضوع داستان نویسی و نویسندگی از شهرستان بابل
مهسا نادعلیان، فعال در حوزه ورزش از شهرستان جویبار
سیده طهورا معصومی، فعال در حوزه ورزش از شهرستان جویبار
زهرا کاظمی، فعال در هنر عکاسی و منتخب باشگاه کتابخوانی استان از شهرستان ساری
فاطمه زهرا قربانی، فعال در حوزه های قرآن و ریاضی از شهرستان قائمشهر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 303

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991