متون عمومي
روز پاسدار

روز پاسدار

روز پاسدار

روز پاسدار

روز پاسدار
1398/1/20 سه‌شنبه به مناسبت روز پاسدار صورت گرفت؛ تکریم مقام پاسداران از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در دیدار با مسئولین سپاه کربلا مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز پاسدار با چند تن از فرماندهان سپاه کربلا دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با همراهی چند تن از کارکنان ستادی، به مناسبت سوم شعبان، روز میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار و جهت تکریم پاسداران، با حضور در سپاه کربلا، با سرهنگ رضایی، جانشین فرماندهی و سرهنگ بخشی، معاون هماهنگ کننده دیدار و گفتگو کرد.

ولیپور در این دیدارها با تبریک روز میلاد امام حسین(ع) که به روز پاسدار نامگذاری شده است، این نامگذاری را دارای مفهومی بزرگ دانست و اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری، «سپاه، پاسدار انقلاب است» و بنابراین راه امام حسین(ع) را در پاسداری از اسلام ادامه می دهد.

وی افزود: سپاه در همه مشکلات و برهه های حساس، همراه و پشتیبان مردم بوده و از جان گذشتگی های فراوانی داشته و در عرصه سازندگی هم موتور پیشران کشور بوده است که نشاندهنده اعتقاد و مردمی و جهادی بودن این نهاد انقلابی است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران با اشاره به خشمگین بودن دشمنان از سپاه پاسداران، این موضوع را تایید کننده مسیر صحیحی دانست که سپاه شتابان به سمت تمدن نوین اسلامی در آن در حال حرکت است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 406

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991